XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą

1. Dziś w naszej parafii koncert patriotyczny z okazji obchodów wybuchu II Wojny Światowej w wykonaniu chóru „Con Spirito” z Zielonej Góry. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 16:00 – z oprawą muzyczną chóru. Po Mszy św. koncert z quizem historycznym i nagrodami. Uczestnikom zostaną rozdane śpiewniki.

– w poniedziałek         –  wspomnienie św. o. Pio;

– w piątek                   – wspomnienie św.  Wincentego à Paulo;

– w sobotę                  – wspomnienie św. Wacława;

1. Spotkanie dla mężczyzn, którzy odnajdując swoją misję w Kościele chcą pogłębiać swoje życie duchowe we wtorek, po Mszy św. o godz. 18:30 w kościele.
  2. Msza święta z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie w czwartek w naszej parafii o godz. 18:30.
  3. Uczniowie kl. VII, którzy chcieliby rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania, a nie uczestniczyli w pierwszym spotkaniu mogą zgłosić się jeszcze, wraz z rodzicem, w kancelarii parafialnej w piątek                        o godz. 19:30.
  4. Koronka na ulicach miasta – w sobotę 28 września. Rozpoczęcie adoracją w kaplicy całodziennej adoracji          o godz. 14:15, następnie wyjście na ulice naszej parafii i wspólna modlitwa o godz. 15:00.
  5. Sympozjum „Magia-cała prawda” w parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8:00. Spotkania w dolnym kościele.
  6. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii panią Małgorzatę Nawrocką – pisarkę i dziennikarkę podejmującą tematykę przemian we współczesnej kulturze. Spotkanie o godz. 17:00 w kościele.
  7. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób dorosłych (które ukończyły 21 rok życia) rozpocznie się w parafii św. Mikołaja w dniu 29 września o godz. 18:00.
  8. Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna w sobotę 5 października. Koszt: 40 zł., wyjazd o godz. 7:00                    z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.
  9. Procesja Różańcowa ulicami naszego miasta z naszej parafii do parafii św. Klemensa w poniedziałek,                   7 października po Mszy św. o godz. 18:30.
  10. Parafia św. Maksymiliana organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa, Torunia i Szymanowa w dniach 19/20 października. Zapisy i szczegółowe informacje w parafii św. Maksymiliana.
  11. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy. Są także nasze diecezjalne kalendarze na rok 2020.
  12. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim parafianom    i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.