Zesłanie Ducha Świętego – 9.06.2019 r.

Zesłanie Ducha Świętego

Dziś:

• Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się Okres Wielkanocny i czas przyjmowania Komunii św. wielkanocnej.

• Parafia św. Klemensa zaprasza na Piknik Rodzinny. Rozpoczęcie „Marszem dla Życia i rodziny” o godz. 12:00, od „Okna Życia” przy głogowskim szpitalu. Dalsze informacje na plakacie.

• Po Mszach św. zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

Poniedziałek:

• Święto NMP Matki Kościoła.

Czwartek:

• Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

• Czuwanie w Grodowcu przygotowane przez parafię św. Maksymiliana rozpocznie się o godz. 19:00.

Sobota:

• Wyjazd na Diecezjalny Dzień Młodych do Rokitna – 15.06. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakacie.

Niedziela za tydzień:

• Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

• Wyjazd na Uroczystość Jubileuszu Obrazu MB Cierpliwie Słuchającej głównej patronki naszej diecezji 16.06. Zapisy w zakrystii.

Inne:

• Kandydaci do bierzmowania z grupy ks. Marcina mogą odbierać swoje indeksy w zakrystii.

• Trwa remont tylnej ściany naszego kościoła.

• Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18:00.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Pielgrzymce Rowerowej, od 27 do 30.06. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki i w zakrystii.

• Duszpasterstwo Nauczycieli i Pracowników Oświaty Rejonu Głogowskiego zaprasza na pielgrzymkę Nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę w dniach 1-2 lipca. Koszt 120 zł. Zapisy u organizatorów. Dalsze informacje na plakacie.

• Zapraszamy do udziału w XXXVI Pielgrzymce Duszpasterstwa Rolników w dniach 2-12.07. Dalsze informacje na plakatach.

• W zakrystii można pobrać karty duchowego pielgrzyma oraz kartki na intencje.

• Organizowany jest wyjazd do Praszki i Częstochowy zapisy u p. Piotrowskiej.

• Zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce wraz z grupą niebieską, która wychodzi z naszej parafii. Zapisy w zakrystii. Dalsze informacje na plakatach.

• Osoby pragnące przyjąć obraz Jasnogórski w ramach peregrynacji mogą zgłaszać się w zakrystii.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.