Rozpoczynamy Adwent

Rozpoczynamy adwent. Zapraszamy na roraty – od poniedziałku do soboty o godz. 630. Po Mszy roratniej od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci na śniadanie do salki bł. Edmunda.

Od poniedziałku w godzinach popołudniowych do naszych mieszkań dotrą opłatki. Składane przy tej okazji ofiary można złożyć w kopercie na tacę. Zostaną one przeznaczone na konieczną wymianę ogrzewania ławkowego w naszym kościele.

Koncert Adwentowy w wykonaniu chóru Beati Cantores i Dominika Mąkosy w niedzielę, 8 grudnia o godz. 1700 w naszym kościele. Wstęp wolny.

Rekolekcje adwentowe w naszej parafii poprowadzi ks. Jerzy Szakiel. Rozpoczną się 15 grudnia, w trzecią niedzielę adwentu, i potrwają do środy 18 grudnia. Już dziś prosimy o zarezerwowanie sobie czasu, by móc skorzystać z nauk oraz spowiedzi.