Boże Ciało

Uroczystość Bożego Ciała 8 czerwca (czwartek). Procesja wyruszy po Mszy św. o godz. 9:30. ul. Keplera, Galileusza, Plutona, Kosmonautów Polskich i Gwiaździstą. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: I – Krąg Biblijny i LSO, II – Neokatechumenat, III – Odnowa w Duchu Świętym, IV – Żywy Różaniec.

W Uroczystość Bożego Ciała Msze św. w naszej parafii o godz. 7:30, 9:30, po zakończeniu procesji ok. godz. 12:30, 16:00 i 18:30.

Na procesję Bożego Ciała zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców w strojach komunijnych do niesienia poduszek. Panów do niesienia baldachimu, osoby starsze do niesienia feletronów. Prosimy o udekorowanie okien naszych mieszkań i domów na trasie procesji.

W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:00 z procesją wokół kościoła, następnie Msza św.

Ksiądz Proboszcz udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek po uroczystości Bożego Ciała wszystkim przebywającym na terenie naszej parafii.