II Niedziela Adwentu – 9.12.2018 r.

II Niedziela Adwentu

1. Dziś:

• Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
  • W naszej parafii gościmy siostrę Marię-Emanuel Dziemian z Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski, która wprowadza nas w rekolekcje o zawierzeniu Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski

2. Poniedziałek:

• Spotkanie wszystkich kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Macieja po Mszy św. wieczornej w salce nr 4

3. Wtorek:

• Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Piotra po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.
  • Próba śpiewu na Pasterkę Ludową po Mszy św. wieczornej.

4. Czwartek:

• Kolejna rocznica ogłoszenia stanu wojennego pamiętajmy w modlitwach o wszystkich ofiarach tego czasu.

5. Niedziela:

• Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi o. Mirosław Kopczewski OFMConv potrwają do środy.
  • Dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca w tym dniu przeznaczona zostanie na Dom Księży Emerytów naszej diecezji.
  • Dzieci z domu dziecka przeprowadzą sprzedaż własnoręcznie wykonanych pierniczków świątecznych. Pieniądze zebrane podczas akcji przeznaczone będą na zimowy wyjazd w góry.

6. inne

• Po Mszach św. o godz. 6:30 i 18:30 w ciągu tygodnia. SLO przeprowadzi sprzedaż świątecznych artykułów, z których dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie obozu wakacyjnego.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przeżywane w naszej parafii Jerycho różańcowe oraz tym wszystkim, którzy podzielili się ciepłą odzieżą z najbardziej potrzebującymi.
  • Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.
  • Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta, oraz tym, którzy zaangażowali się roznoszenie opłatków. Rodziny, które nie odebrały opłatków mogą to uczynić po Mszach św. w zakrystii.
  • W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.