7 LUTEGO 2021 R. V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła 07.02.2021 r.

1.  Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
    • w środę – wspomnienie św. Scholastyki,
    • w czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  2. Spotkanie dla osób, które zawierzyły się oraz chcących zawierzyć się Matce Boże w środę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  3. Spotkanie Sybiraków w 81 rocznicę deportacji odbędzie się w parafii św. Maksymiliana w środę o godz. 1800.
  4. Msze św. z udzieleniem sakramentu chorych w czwartek o godz. 900 i 1830.
  5. Msza św. dla personelu i chorych w szpitalu w czwartek o godz. 1100.
  6. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z SP nr 10 w najbliższą niedzielę o godz. 1600.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  8. Przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Caritas. Szczegółowe informacje na plakatach.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy demontażu choinek i dekoracji świątecznych.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencja Apostolstwa Modlitwy:    Módlmy się w intencji kobiet – ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.