NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31.03.2024

Głogów, 31. marca 2024 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś pierwsza Msza  w. o godz. 6:00. Nie ma Mszy o godz. 7:30. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę.
  2. Jutro Msze św. jak w każdą niedzielę. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  3. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego, która potrwa do soboty.  W Niedzielę Miłosierdzia zapraszamy do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia o godz. 15:00.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. W tym dniu zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed każdą mszą świętą.
  7. W środę po wieczornej mszy świętej spotkanie dla osób przygotowujących spotkanie pierwszopiątkowe i pierwszosobotnie.
  8. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się w piątek o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, o godzinie 17.30 różaniec, o godzinie 18.30 Msza święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i oficja do godziny 22.00. Adoracja z udziałem wspólnot duszpasterskich do godz. 23.00. O godz. 5.30 w sobotę oficjum o Matce Bożej, potem różaniec wynagradzający, o godz. 7.o0 msza święta o Niepokalanym Poczęciu NMP.
  9. Odwiedziny chorych: ks. Mieczysław – w piątek, ks. Krzysztof i ks. Waldemar – w sobotę.
  10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszej świątyni przed świętami oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżywanie Triduum Paschalnego.
  11. Stowarzyszenie Chór Beati Cantores zaprasza Głogowian na Wiosenny Koncert Zaufaj i Trwaj, który odbędzie się w Kościele Bożego Ciała w Głogowie, w niedzielę Miłosierdzia Bożego 7 kwietnia 2024r. o godz. 17.00.
  12. Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Głogowie. Rozpocznie się w niedzielę 7. kwietnia na mszy o godz. 18:30.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  15. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.