XII Niedziela Zwykła 25 czerwca 2023 r.

XII Niedziela Zwykła

– środa – wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

– czwartek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

1. Nabożeństwa czerwcowe do piątku o godz. 18:00.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15:00. W niedziele do godz. 16:00.
  3. Spotkanie Apostolatu Maryjnego i osób zawierzonych Matce Bożej przygotowujących czuwanie I piątku i I soboty miesiąca w czwartek po Mszy św. wieczornej na plebanii.
  4. Od 1 lipca (sobota) w okresie wakacji nie będzie w tygodniu Mszy św. o godz. 9:00.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo rozpocznie się oficjum o godz. 5:30, następnie różaniec wynagradzający o godz. 6:00 i Msza św. o godz. 7:00 o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  6. Odwiedziny chorych: ks. Adam w sobotę od godz. 8:00.
  7. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 9 lipca br. Wyjazd 8 lipca o godz. 23:00 z parkingu przy kościele św. Klemensa w Głogowie. Zapisy i informacje w biurze Radia Maryja przy parafii św. Klemensa w Głogowie.
  8. Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa oraz Towarzystwo Ziemi Głogowskiej zapraszają na Mszę św. w Intencji Ofiar w 80 Rocznicę Rzezi Wołyńskiej w dniu 9 lipca br. o godz. 12:30. W tym dniu po Mszy św. odbędzie się kiermasz książek i zbiórka publiczna „Głogów – Rodakom na Kresach”.
  9. Uroczystość Patriotyczna z wojskową asystą honorową pod Pomnikiem  Polaków pomordowanych przez OUN – UPA i wypędzonych ze swojej ziemi 11 lipca 2023r. o godz. 12:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Świerkowej.
  10. Parafia Miłosierdzia Bożego w Głogowie zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia w dniu 1 lipca br. (sobota). Wyjazd o godz. 6:00 z parkingu przy parafii Miłosierdzia Bożego. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii przy parafii Miłosierdzia Bożego. Koszt wyjazdu 100 zł.
  11. Informacje o pielgrzymkach: rowerowej i pieszej na Jasną Górę na plakatach i stronach internetowych pielgrzymek.
  12. Książka s. Nulii „Cud kardynała Stefana Wyszyńskiego” do nabycia u s. Piusy w cenie 20 zł.
  13. Prosimy rodziców, aby zadbali, szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów, o możliwość uczestnictwa dzieci i młodzieży w niedzielnych Mszach św.
  14. Przypominamy, że w obiektach sakralnych, nie tylko w czasie liturgii, obowiązuje bardziej godny strój, niż swobodny.
  15. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  17. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.