Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 09.04.2023 r.

Głogów, 09 kwietnia 2023 r.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś pierwsza Msza św. o godz. 6:00. Nie ma Mszy o godz. 7:30. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę.
  2. Jutro Msze św. jak w każdą niedzielę. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  3. Zapraszamy na Drogę Światła w piątek o godz. 18:00 w kościele. Będziemy rozważać stacje drogi po Zmartwychwstaniu Pana Jezusa.
  4. W piątek w oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Godzina Miłosierdzia w przyszłą niedzielę o godz. 15:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego. W tym dniu zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  7. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszej świątyni na święta oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżywanie Triduum Paschalnego.
  8. Głogowska Rodzina Katyńska zaprasza na uroczystości w 83 rocznicę Zbrodni Katyńskiej i 13 rocznicę Katastrofy Smoleńskiej, które odbędą się w dniu 13 kwietnia 2023r. w kościele Bożego Ciała w Głogowie.
  9. Kurs przedmałżeński w parafii św. Maksymiliana Kolbego przy ul. Legnickiej rozpocznie się w niedzielę 16 kwietnia o godz. 18:30.
  10. Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę 16 kwietnia. Szczegóły i zapisy w parafii św. Mikołaja.
  11. Kapituła nagrody Biskupa Diecezji przyznała osobom prowadzącym Kuchnię br. Alberta statuetkę „Człowiek Człowiekowi”, której wręczenie nastąpi 18 kwietnia 2023r. w Zielonej Górze.
  12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.