10 KWIETNIA 2022 R. Niedziela Męki Pańskiej

Niedziela Męki Pańskiej 10.04.2022 r.

1. Przed kościołem kiermasz palm, stroików oraz ciast i baranków. Dochód zostanie przeznaczony na wsparcie i kontynuowanie leczenia kilkumiesięcznej Weroniki cierpiącej na nowotwór złośliwy oczu. Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.
  2. Nabożeństwo Gorzki Żali dziś o godz. 1745.
  3. Koncert pieśni pasyjnych „Pozwól mi Twe męki śpiewać” w wykonaniu chóru Za Tobą oraz zespołu Gwiazdy Niebios dziś o godz. 1930 w naszym kościele.
  4. Okazja do spowiedzi świętej w pon. wt. i śr. pół godziny przed Mszami porannymi oraz od godz. 1700.
  5. W Wielki Czwartek okazja do spowiedzi św. od godz. 700 do godz. 900 oraz od godz. 1700 do godz. 1815.
  6. Prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła w czwartek o godz. 730.
  7. Msza św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o godz. 1830. Pa zakończeniu liturgii adoracja w Ciemnicy do godz. 2400.
  8. Adoracja w Ciemnicy w Wielki Piątek rozpocznie się o godz. 730 Ciemną Jutrznią.
  9. Odwiedziny chorych – w piątek od godz. 900 Piotr i ks. Robert.
  10. Droga Krzyżowa ulicami parafii połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia i Nowenną przed Świętem Miłosierdzia w Wielki Piątek o godz. 1500.
  11. Liturgia Wielkiego Piątku rozpocznie się o godz. 1830. Po zakończeniu liturgii adoracja przy Bożym Grobie do rozpoczęcia Wigilii Paschalnej w sobotę.
  12. Okazja do spowiedzi św. w Wielki Piątek od godz. 2100 do godz. 600 w Wielką Sobotę.
  13. Jutrznia w sobotę o godz. 730.
  14. Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w Wielką Sobotę od godz. 10 do godz. 16 o każdej pełnej godzinie. Przy tej okazji będzie możliwość złożenia daru żywnościowego dla potrzebujących.
  15. Wigilia Paschalna w Wielką Noc rozpocznie się o godz. 2100. Prosimy przynieść ze sobą świece.
  16. Szczegółowy plan adoracji w Ciemnicy i przy Bożym Grobie wywieszony jest w gablotkach oraz tutaj. W Wielki Czwartek i w Wielki Piątek do adoracji zapraszamy członków grup duszpasterskich. W Wielką Sobotę zapraszamy do adoracji mieszkańców poszczególnych ulic nasze parafii.
  17. W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  18. W Niedzielę Zmartwychwstania pierwsza Msza św. o godz. 600. Nie będzie Mszy św. o godz. 730. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę.
  19. Kurs przedmałżeński w parafii św. Maksymiliana przy ul. Legnickiej rozpocznie się w niedzielę 24 kwietnia o godz. 1830.
  20. Jałmużnę wielkopostną można składać do oznaczonych skarbon.
  21. Dziękujemy za pomocy przy generalnym sprzątaniu kościoła.
  22. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  23. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.