10 MAJA 2020 R.

V Niedziela Wielkanocna

– w czwartek – święto św. Macieja Ap.

– w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, Prez. i Męcz, Patrona Polski.

1. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 1800.
  2. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1715.
  3. Nabożeństwo Fatimskie w środę. Rozpoczęcie o godz. 2000, ok. godz. 2130 Msza św.
  4. Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka czwartek 14 maja będzie dniem modlitwy, postu i dział miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa na świecie.
  5. Spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w czwartek, po Mszy św. o godz. 1830 w kościele.
  6. Adoracja 24 godzina dla Pana rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 700. Także w godzinach nocnych będzie w kościele.
  7. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek, po Mszy św. o godz. 1830.
  8. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 630.
  9. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii Miłosierdzia Bożego 24 maja o godz. 1800.
  10. Pielgrzymka szlakiem Bożego Miłosierdzia i kard. Wyszyńskiego została przełożona. Nowy termin: 14-20 sierpnia b.r.
  11. W naszym kościele może równocześnie przebywać 100 osób. Prosimy o zajmowanie tylko oznaczonych miejsc. Przypominamy o obowiązku zakrycia ust i nosa – także w czasie Mszy św. i nabożeństw. Z obowiązku zwolnienie są jedynie kapłani sprawujący sakramenty.
  12. U siostry Piusy do nabycia prasa katolicka oraz świece caritas, ze sprzedaży których dochód przeznaczony jest na pomoc dzieciom w Rwandzie.
  13. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, także te przesłane na konto, oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.