12 lutego 2023 r. VI Niedziela Zwykła

Głogów, 12 lutego 2023 r.

VI Niedziela Zwykła

• wtorek – wspomnienie Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa patronów Europy.
  2. Spotkania w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania dla dorosłych powyżej 21 roku życia będą się odbywać w Parafii pw. św. Klemensa od 2 marca. Zgłoszenia w zakrystii lub na furcie klasztornej do 26 lutego.
  3. Zachęcamy do włączenia się w akcję „1,5% podatku – 100% serca” i przekazania 1,5% podatku na rzecz Caritas naszej diecezji. Numer KRS: 226818 – jest podany także na plakacie i stronie internetowej Caritas.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc ofiarą trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.