XXIV Niedziela Zwykła 17.09.2023

Głogów, 17 września 2023 r.

XXIV Niedziela Zwykła

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia : w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, w środę  wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w sobotę – wspomnienie św. Pio z Pietralciny. Modlitwy przez wstawiennictwo bł. Jerzego Popiełuszki we wtorek po mszy św. o godz. 9.00.
  2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w środę po mszy wieczornej. Zapraszamy  katechetów oraz liderów poszczególnych grup duszpasterskich.
  3. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza (kandydaci, ministranci) w piątek o 17.15 w sali katechetycznej      nr 3.
  4. Spotkanie scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy chętne dzieci do włączenia się w śpiew.
  5. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się 7 października w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt wyjazdu – 60 zł , zapisy w zakrystii, wyjazd o godz. 7.30 spod naszego kościoła.
  6. Dziś o godz. 18.00 w parafii pw. św. Mikołaja w Głogowie rozpocznie się kurs przedmałżeński.
  7. 24 września w parafii pw. św. Mikołaja w Głogowie rozpoczyna się przygotowanie dorosłych (powyżej 21 lat) do sakramentu bierzmowania.
  8. Parafia św. Maksymiliana organizuje w dniach 7-8 października pielgrzymkę do Niepokalanowa Warszawy i Szymanowa. Zapisy i informacje w parafii św. Maksymiliana.
  9. Instytut Filozoficzno – Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze otwiera nowe kierunki i formy studiów. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
  10. Dziś zbiórka na uczelnie katolickie.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  12. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.