13 CZERWCA 2021 R. XI Niedziela Zwykła

Głogów, 13 czerwca  2021 r.

XI Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala,
    • w czwartek – wspomnienie św. brata Alberta Chmielowskiego,
    • w piątek – uroczystość NMP z Rokitna – Głównej Patronki Diecezji.
  2. Przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  3. Różaniec fatimski połączony z nabożeństwem czerwcowym dziś o godz. 1730 w naszym kościele.
  4. Czuwanie Fatimskie w Grodowcu rozpocznie się dziś o godz. 1900.
  5. Obchody ku czci MB Rokitniańskiej w Rokitnie rozpoczynają się dziś i będą trwały cały tydzień. Uroczystości odpustowe w przyszłą niedzielę. Plan jest dostępny w gablotkach.
  6. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1800.
  7. Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie w pon. o godz. 1830 w naszym kościele.
  8. Spotkanie chłopców przygotowujących się do bierzmowania z gr. ks. Adama we wtorek o godz. 1900 w kościele.
  9. Rocznica święceń biskupich bp. Tadeusza Lityńskiego w środę. Módlmy się o opiekę Opatrzności Bożej.
  10. Rejonowy Dzień Skupienia Odnowy w Duchu Świętym w Grodowcu w sobotę od godz. 900.
  11. Męski Różaniec w sobotę o 1900 przy kapliczce Matki Bożej.
  12. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżycie Oktawy Bożego Ciała.
  13. Terenowe Biuro Radia Maryja przy parafii św. Klemensa organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na dzień 11 lipca. Wyjazd 10 lipca o godz. 2300, koszt 75 zł. Zapisy w biurze we wt. i czw. 1600-1800 oraz w niedz. 900-1200.
  14. Informujemy, że decyzją Konferencji Episkopatu Polski od niedzieli 20 czerwca zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  15. Od dzisiaj wchodzi w życie złagodzenie obostrzeń dotyczący limitu osób w świątyni. Aktualnie maksymalne obłożenie wynosi 50% – 400 osób.
  17. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  18. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii, łączącym się z nami także drogą internetową, życzymy błogosławionego tygodnia.