13 LUTEGO 2022 R. VI Niedziela Zwykła

VI Niedziela Zwykła 13.02.2022 r.

• -w poniedziałek – święto św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy.
  2. Męski Różaniec w sobotę po Mszy św. o godz. 1830.
  3. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 1600.
  4. W ramach akcji „Muzyka – Wsparcie Osób w Depresji” chór Beati Cantores zaprasza do udziału w Eucharystii 20 lutego o godz. 1230 oraz na próbę otwartą, która odbędzie się w czwartek 24 lutego o godz. 1800 w salce nr 4. Chętni mogę przyjść, posłuchać, przyjrzeć się pracy chóru. W każdej chwili będzie można wyjść, ale równie dobrze można będzie włączyć się w śpiewanie.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, których przygotowywał ks. Adam (wszystkie grupy) w niedzielę 27 lutego. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 1830. Po Eucharystii spotkanie formacyjne w kościele.
  6. Zachęcamy do włączenia się w akcję „1% podatku-100% serca” i przekazania 1% podatku na rzecz Caritas naszej diecezji. Numer KRS: 226818 – jest podany także na plakacie i stronie internetowej Caritas.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.