6 LUTEGO 2022 R. V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła 06.02.2022 r.

• w czwartek – wspomnienie św. Scholastyki,
    • w piątek – wspomnienie dowolne MB z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  2. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  3. Spotkanie Rycerzy Kolumna w czwartek. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 1830.
  4. W piątek w czasie Mszy św. o godz. 900, 1500 oraz 1830 będziemy udzielali sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom chorym i w podeszłym wieku by mogły skorzystać z łaski sakramentu.
  5. Ogólnomiejskie obchody Dnia Chorego dobywać się będą w parafii św. Maksymiliana. Uroczysta Msza św. o godz. 1100. Poprzedzi ją modlitewne czuwanie od godz. 1000.
  6. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św., ze względu na ferie, wyjątkowo w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 1600.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy demontażu świątecznych dekoracji i choinek.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.