16 MAJA 2021 r. Wniebowstąpienie Pańskie

Wniebowstąpienie Pana Jezusa  16.05.2021 r.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc w odbudowie plebanii w Jakubowie.
  2. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do swojej pierwszej spowiedzi i Komunii św. z SP nr 12 dziś o godz. 1700. Spotkanie dla tych rodziców we wtorek o godz. 1900 w kościele.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1800. W czasie nabożeństw nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Wspólnota Neokatechumenalna zaprasza na katechezy w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej.
  5. Męski różaniec w środę o godz. 1900 przy kapliczce Matki Bożej.
  6. Pierwsza spowiedź św. dla dzieci, które przystąpią do I Komunii św. w sobotę, w piątek od godz. 1630. Dzieci, które do I Komunii św. przystąpią w niedzielę swoją pierwszą spowiedź św. będą miały w sobotę od godz. 945.
  7. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii: w sobotę o godz. 1200 oraz w niedzielę o godz. 900 SP nr 10 i 11 oraz o godz. 1100 SP nr 12. Z uwagi na obostrzenia sanitarne bardzo prosimy, by w tych Mszach św. uczestniczyły jedynie osoby związane z uroczystością. Bardzo prosimy, aby w tym dniu wybierać uczestnictwo w Eucharystii w innych godzinach.
  8. Sprzątanie kościoła przez rodziców dzieci, które mają przystąpić do swojej I Komunii św. w piątek po Mszy św. wieczornej ok. godz. 1900.
  9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. pierwszych szkół ponadpodstawowych (najstarsza grupa ks. Adama) w sobotę o godz. 1700 w kościele.
  10. Czuwanie modlitewne w Wigilię Zesłania Ducha Świętego rozpocznie się w sobotę o godz. 2100. W programie Apel, Akatyst ku czci Ducha Świętego i modlitwa uwielbienia oraz Msza św., która rozpocznie się o godz. 2300.
  11. Dodatkowa Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 630.
  12. Biura i Koła Radia Maryja działające w diecezji proszą o udzielenie wsparcia fundacji Lux Veritatis „w związku z bezpodstawnymi atakami, które mogą zniszczyć Radio Maryja i Telewizję Trwam”, prowadzonymi przez organizację Watchdog Polska. Wsparcia można udzielić podpisując i wysyłając list do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Tekst listu można znaleźć się na stronie internetowej Radia Maryja.
  13. X Rowerowa Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę odbędzie się w terminie 1-4 lipca. Bliższe informacje na stronie www. rowerowa.glogow.pl i na facebooku.
  15. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  16. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii, łączącym się z nami także drogą internetową, życzymy błogosławionego tygodnia.
  17. Przypominamy o  obowiązujących zasadach reżimu sanitarnego i prosimy o ich przestrzeganie.