5 CZERWCA 2022 R. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 5.06.2022 r.

– w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła,

– w środę – wspomnienie św. Jadwigi Królowej,

– w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,

– w sobotę – wspomnienie św. Barnaby Ap.,

– w niedzielę – uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

1. Przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na rzecz budowy Centrum Opatrzności Bożej.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1800 (w środę o 1745).
  3. Od dziś w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Będzie Msza św. o godz. 2100.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 1500. W niedziele do godz. 1600.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Piotra (chłopcy i dziewczęta razem) jutro o godz. 1900 w kościele
  6. Nowenna do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej od czwartku połączona z nabożeństwem czerwcowy.
  7. Spotkanie Rycerzy Kolumba w czwartek. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 1830.
  8. Wyjazd na Miasteczko Ojcowskie pociągiem do Gubina w sobotę 11 czerwca o godz. 830. Jest jeszcze możliwość zgłoszenia się – dziś bezpośrednio u ks. Proboszcza.
  9. Pielgrzymka w intencji powołań do Rokitna w dniach 11-12 czerwca. Szczegóły na plakatach.
  10. 16 Piesza Pielgrzymka „Do Źródła św. Jakuba w Jakubowie” w niedzielę, 12 czerwca. Wyjście sprzed kolegiaty o godz. 700. Msza św. w Jakubowie o godz. 1200.
  11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  12. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek 14 czerwca po Mszy św. wieczornej na plebanii. Zapraszamy katechetów i liderów grup.
  13. Uroczystość Bożego Ciała 16 czerwca. Procesja (przez ul. Kosmonautów) wyruszy po Mszy św. o godz. 930. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: I – Krąg Biblijny i starsi lektorzy,II – Neokatechumenat, III- Odnowa w Duchu Świętym, IV- Żywy Różaniec.
  14. Wyjazd na uroczystości 50 rocznicy powstania diecezji do Rokitna 18 czerwca o godz. 700. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.
  15. 11 Rowerowa Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 czerwca-3 lipca. Koszt: 200 zł + 80 zł. powrót. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki. Szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej pielgrzymki.
  16. 42 Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę odbędzie się w dniach 2-12 sierpnia. Zapisy na stronie internetowej pielgrzymki, w wyjątkowych sytuacjach w zakrystii. Szczegółowe informacje na plakatach.
  17. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  18. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.