Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą 24.02.2019

Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą

1. Poniedziałek:

• Spotkanie Rady Duszpasterskiej po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy wszystkich członków rady parafialnej oraz liderów grup i katechetów.

2. Wtorek:

• Spotkanie osób pragnących zaangażować się w przygotowanie misterium Męki Pańskiej.

3. Czwartek:

• Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w parafii oo. Redemptorystów o godz. 18:30

4. Piątek:

• Pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską ks. Proboszcz, Ks. Mieczysław.

5. Sobota:

• Pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską ks. Piotr, ks. Marcin, ks. Maciej. Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:30.

6. Inne:

• Prosimy osoby troszczące się o chorych, którzy do tej pory znajdowali się pod opieką ks. Janusza o zgłoszenie się do zakrystii.

• Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Kalisza odbędzie się 7 marca wyjazd o godz. 11:00, koszt to 50 zł. Zapisy w zakrystii.

• 8 marca w naszej parafii rozpocznie się peregrynacja obrazu św. Józefa.

• Istnieje możliwość przekazania 1% podatku na Caritas. Dalsze informacje na plakatach oraz ulotkach znajdujących się przy wyjściu z kościoła.

• Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta