V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2024 r.

Głogów, 4 lutego 2024 r.

     V Niedziela Zwykła

  1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia: w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, we wtorek- świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w sobotę  – św. Scholastyki.
  2. Prosimy młodzież o pomoc w demontażu dekoracji świątecznych w poniedziałek 5 lutego po mszy wieczornej. Natomiast we wtorek po mszy o 9.00 prosimy mężczyzn o pomoc w demontażu choinek. 
  3. Spotkanie rady duszpasterskiej w czwartek po mszy świętej wieczornej. Zapraszamy liderów grup duszpasterskich.   
  4. Dziękujemy wszystkim naszym parafianom, którzy przyjęli kapłana podczas wizyty kolędowej. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz parafii. 
  5. W następną  niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów naszej diecezji. Na Mszę świętą o godz. 11.00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców.
  6. Parafia św. Klemensa w Głogowie zaprasza na kurs przedmałżeński. Rozpocznie się 11 lutego na mszy o godz. 18.00. Potrwa do soboty 17 lutego. Spotkania w tygodniu o godz. 19.30 w salce w domu parafialnym.  
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta. 
  8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia. 

                                                                                        Proboszcz, ks. Witold Pietsch