XIII niedziela zwykła – 30.06.2019

XIII niedziela zwykła

Dziś:

• Gościmy w naszej Parafii s. Teresę, Służebniczkę, która w ramach ogłoszeń opowie o wystawie przedstawiającej historię zbawienia według Starego i Nowego Testamentu. Wystawę można oglądać przy salce nr 4.

• Ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 18.00.

• Zbiórka do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Lutolu Suchym – po Mszach św.

Wtorek:

• Różaniec do siedmiu boleści o godz. 17:45, o godz. 18:30 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Czwartek:

• Różaniec w int. powołań o godz. 17:45 w kościele.

Piątek:

• Odwiedziny chorych będących pod opieką ks. Proboszcza i ks. Mieczysława.

Sobota:

• Odwiedziny chorych będących pod opieką ks. Piotra i ks. Marcina.

• Nabożeństwo I soboty rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:30.

Inne:

• Potrzebujemy 45 noclegów dla pieszych pielgrzymów na Jasną Górę na nocleg z 1 na 2.08. Prosimy rodziny gotowe przyjąć pielgrzymów o zgłaszanie się w zakrystii.

• Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – zapisy i regulamin pielgrzymki, a także karty duchowego pielgrzyma oraz kartki na intencje w zakrystii.

• Praca katolicka do nabycia u s. Piusy.

• Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia i odpoczynku wypoczywającym na wakacjach.