XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 22.10.2023

Głogów, 22 października 2023 r.

XXIX Niedziela Zwykła

 1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia : w sobotę – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to jednocześnie dzień imienin Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie.  
 2. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.45. 
 3. Próba do uroczystości bierzmowania odbędzie się dziś po mszy świętej wieczornej o godz. 18.30. W poniedziałek spowiedź dla kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00 a po niej próba generalna ze świadkami. 
 4. Dziś Niedziela Misyjna i początek tygodnia misyjnego – taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła. 
 5. Dziś o godzinie 11.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji s. Reginy z okazji jubileuszu 50. lecia życia. 
 6. We wtorek w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość bierzmowania o godz. 17.00. W związku z tym nie będzie różańca dla dzieci o 17.00 ani dla dorosłych o 17.45. O 18.30 msza a po niej różaniec. 
 7. W środę po mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie osoby przygotowujące Wigilię Dwóch Serc.
 8. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na mszę z modlitwą o uzdrowienie czwartek odbędzie się w naszym kościele w czwartek o godz. 18.30. 
 9. Spotkanie scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy chętne dzieci do włączenia się w śpiew.
 10. W przyszłą niedzielę odbędzie się obowiązkowe comiesięczne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8. Rozpoczniemy od mszy świętej o godz. 16, a po niej spotkanie w salce nr 4. 
 11. Noc świętych pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym” prowadzona przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym rozpocznie się w naszym kościele we wtorek 31 października o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim, wprowadzenie relikwii świętych modlitewnym czuwaniem oraz mszą świętą o godz. 23.00. Po mszy przejście ze zniczami pod Krzyż Misyjny. Prosimy przynieść ze sobą znicz. 
 12. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do duchowego przygotowania przez sakramenty Święte.
 13. Datowane kartki wypominkowe zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione karty można składać na tacę. Prosimy o czytelne wypełnianie kartek. Wypominki będą czytane od 3 do 24 listopada o 17.45.
 14. U s. Piusy są do nabycia kalendarze na nowy rok. Koszt 10 zł. 
 15. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta. 
 16. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia. 

                                                                           

                                                                                                                  Proboszcz, ks. Witold Pietsch