Ogłoszenia na 27 Niedzielę Zwykłą

02 października 2022r. XXVII Niedziela Zwykła

XXVII Niedziela Zwykła 02 października 2022r.

• wtorek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.
    • środa – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
    • piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Sławomira Bednarza ze zgromadzenia księży Michalitów, który podczas Mszy Świętych wygłosi Słowo Boże. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na budowę kościoła w Młochowie koło Nadarzyna.
  3. Trwają w naszej parafii katechezy ewangelizacyjne, prowadzone przez wspólnotę Neokatechumenalną. Osoby dorosłe, samotne, młodzież, która pragnie pogłębić swoją relację z Panem Bogiem, zapraszamy w poniedziałki i piątki po Mszy św. wieczornej w kościele.
  4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:45.
  5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.
  6. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 17: na plebani. Różaniec w intencji powołań oraz za powołanych o godz. 17:45 w kościele.
  7. Druga część Adoracji 24h dla Jezusa i Maryi rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 7 00 . Plan Adoracji wywieszony jest w gablotach.
  8. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską: w piątek ks. Proboszcz, ks. Mieczysław i ks. Robert.
  9. Możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych oraz błogosławieństwo Lurdzkie Najświętszym Sakramentem w piątek na Mszy św. o godz. 9:00.
  10. Adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 12:00.
  11. Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci w piątek o godz. 17:00 , natomiast dla młodzieży i dorosłych podczas procesji różańcowej bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  12. Procesja Różańcowa we wspomnienie MB Różańcowej (piątek) w tym roku rozpocznie się Mszą św. w naszej parafii o godz. 18:30. Bezpośrednio po Eucharystii wyruszymy do parafii św. Maksymiliana
    ulicami: Keplera, Merkurego, Polną i Obrońców Pokoju z figurą Papieską Matki Bożej Fatimskiej, przywiezioną przez siostry zakonne ze wspólnoty Dwóch Serc. Serdecznie zapraszamy Głogowskie Wspólnoty Parafialne a zwłaszcza Rodziny do udziału i wspólnej modlitwy.
  13. Msza św. w intencji parafian, budowniczych i fundatorów kościoła w rocznicę poświęcenia naszej świątyni w sobotę o godz. 9:00.
  14. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w przyszłą niedzielę 9 października o godz. 16:00.
  15. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VII i VIII SP w przyszłą niedzielę 9 października na Mszy św. o godz. 18:30. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  16. Zapraszamy na rekolekcje „Uzdrowienie Serca” prowadzone przez Ojca Adama Szustaka Dominikanina, które odbędą się w Głogowskiej Kolegiacie w dniach od 9 do 11 października. W tych dniach Msza św. o godz. 18 00 z kazaniem, a po Eucharystii konferencja. Szczegóły podane są również na plakatach.
  17. W przyszłą niedzielę odbędzie się promocja książek dr Wandy Półtawskiej, wieloletniej współpracownicy św. Jana Pawła II, cudownie uzdrowionej przez św. o. Pio. Jej książka „Uczcie się kochać” jest poradnikiem dla małżeństw i młodzieży, pełnym przykładów z życia.
  18. Nowosolskie wspólnoty trzeźwościowe zapraszają do udziału w Rekolekcjach Trzeźwościowych, które odbędą się w dniach od 07 do 09 października 2022r. w Rokitnie. Szczegółowe informacje podane są na plakatach.
  19. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  21. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.