25 września 2022 r. XXVI Niedziela Zwykła

XXVI Niedziela Zwykła 25 września 2022 r.

• wtorek – wspomnienie Św. Wincentego à Paulo, prezbitera.
    • środa – wspomnienie Św. Wacława, męczennika.
    • czwartek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
    • piątek – wspomnienie Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
    • sobota – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
  2. Dzisiaj Msza św. dla uczniów klas VII SP, którzy chcą rozpocząć przygotowania do bierzmowania i ich rodziców o godz. 18:30 . Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  3. Dzisiaj Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa zaprasza na kiermasz książek „POMOC RODAKOM NA KRESACH” w godz. od 8:00 do 14:00. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc rzeczową i finansową Rodakom na Kresach.
  4. Wspólnota Neokatechumenalna w dniu dzisiejszym po Mszach św. pragnie zapoznać nas ze swoją działalnością formacyjną, modlitewną i ewangelizacyjną w naszej parafii. Osoby dorosłe, samotne, młodzież, chcące pogłębić swoją relację z Bogiem, będą miały możliwość uczestnictwa w katechezach odbywających się w poniedziałki i piątki. Rozpoczęcie od 26 września (w poniedziałek) po Mszy św. wieczornej w kościele.
  5. Wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w środę po Mszy św. o godz. 9:00 .
  6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego i osób zawierzonych Matce Bożej w środę o godz. 17 45 w kościele.
  7. „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miasta świata” w środę w liturgiczne wspomnienie bł. Ks. Michała Sopoćko kierownika duchowego św. s. Faustyny. Rozpoczęcie adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 14:15 , następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach ulic na naszym osiedlu o godz. 15:00 w intencji naszych rodzin, miasta, Ojczyzny i świata. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  8. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.
  9. Adoracja 24 h dla Jezusa i Maryi rozpocznie się w piątek o godz. 21 00 Apelem Jasnogórskim. Podczas adoracji różaniec, medytacja, o godz. 5 30 godzinki o godz. 6 00 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP i o godz. 7 00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP
  10. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską: ks. Adam w sobotę.
  11. Od soboty rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17:45 .
  12. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się 1 października w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt wyjazdu 50zł., zapisy w zakrystii, wyjazd o godz. 7:30 z placu przy kościele, są jeszcze wolne miejsca.
  13. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Sławomira Bednarza ze zgromadzenia księży Michalitów, który podczas Mszy Świętych wygłosi Słowo Boże. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na budowę kościoła w Młochowie koło Nadarzyna.
  14. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  16. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

PLAN ADORACJI
24 GODZINY DLA JEZUSA I MARYI

ROZPOCZĘCIE – piątek 30. 09. 2022r.

2100– Apel Jasnogórski (PROGRAM MARYJNY)
22:00– Różaniec Żeński Róż Różańcowych
24:00– Różaniec Męski Róż Różańcowych
02:00– Czuwanie wspólnot Neokatechumenalnych (wspólnota II i III)