14 CZERWCA 2020 R.  XI Niedziela Zwykła

– w środę – wspomnienie św. br. Alberta Chmielowskiego,

– w czwartek – uroczystość NMP z Rokitna – Głównej Patronki Diecezji,

– w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa,

– w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

1. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na KUL i ITF w Zielonej Górze.
  2. Od dziś w Rokitnie rozpoczynają się obchody ku czci MB Cierpliwie Słuchającej. Transmisje telewizyjne dostępne na kanale TVP 3 Gorzów.
  3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1800, do piątku połączone z procesją w koło kościoła.
  4. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1715.
  5. VIII rocznica sakry biskupiej bp. Tadeusza Lityńskiego – we wtorek. Pamiętajmy w modlitwie o naszym pasterzu.
  6. Zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek po Mszy św. o godz. 1830 – procesja w koło kościoła.
  7. Adoracja 24 godziny dla Pana rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 700. Plan wywieszony jest w gablotkach. Zachęcamy do czynnego włączenia się także w godzinach nocnych.
  8. Adoracja Wynagradzająca w X rocznicę Intronizacji NSPJ w naszym mieście prowadzona przez wszystkie głogowskie wspólnoty dla intronizacji w piątek od godz. 1600. Zakończenie uroczystą Mszą św. o godz. 1830.
  9. W Uroczystość NSPJ nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
  10. XIII rocznica ustanowienia sanktuarium św. Jakuba w Jakubowie – w sobotę.
  11. Informacje dotyczące organizacji I Komunii św.:

Nowy termin ustalony dla naszej parafii nie zmienił się: 4/10/2020 r. – pierwsza niedziela października.

Na gorącą prośbę rodziców, będzie możliwość przystąpienia do I Komunii św. w małej grupie 5/07/2020 r. – pierwsza niedziela lipca. Spotkanie dla rodziców zainteresowanych wcześniejszym terminem w środę o godz. 1900 w kościele.

1. U siostry Piusy do nabycia prasa katolicka oraz książka poświęcona ks. kan. Januszowi Idzikowi.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, także te przesłane na konto, oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  3. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.