21 CZERWCA 2020 R. XII Niedziela Zwykła

XII Niedziela Zwykła

– w środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1800.
  2. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1715.
  3. Dzień Ojca – we wtorek. Pamiętajmy w modlitwie zarówno o żyjących jak i zmarłych ojcach.
  4. Spotkanie dla rodziców dzieci, którzy zdecydowali się na wcześniejszy termin I Komunii św. we wtorek o godz. 1900 w kościele. I Komunia św. w parafii jest zaplanowana na dzień 4 października.
  5. Odbiór strojów do I Komunii św. we wtorek o godz. 1700 w salce nr 3.
  6. Koniec roku szkolnego w piątek. Przypominamy o uczestnictwie w Mszy św. niedzielnej także w czasie wakacji oraz o stosownym, godnym stroju w miejscach kultu.
  7. Dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się i pomogli w przeżyciu oktawy Bożego Ciała.
  8. Katolickie Stowarzyszenie uBIBLIJNIEni.pl organizuje wakacyjny obóz biblijny dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Odkrywcy Przygód”. Odbędzie się on w Szklarskiej Porębie w terminie 20-29 lipca. Obóz jest zgłoszony w Kuratorium i będzie uwzględniał wszelkie środki bezpieczeństwa w związku z pandemią. Zapisy najpóźniej do 10 lipca. Więcej szczegółów na stronie ubiblijnieni.pl i Facebooku „Odkrywcy”.
  9. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.