14 SIERPNIA 2022 R. XX Niedziela Zwykła

XX Niedziela Zwykła 14.08.2022 r.

– w poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia NMP,

– w środę – wspomnienie św. Jacka,

– w sobotę – wspomnienie św. Bernarda.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  2. Msza św. odpustowa w parafii św. Maksymiliana dziś o godz. 1230.
  3. W uroczystość WNMP Msza św. w naszej parafii jak w wakacyjne niedziele. Błogosławieństwo ziół i kwiatów na zakończenie każdej Mszy św.
  4. W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Jutro Diecezjalne Dożynki w Rokitnie. Więcej informacji na plakatach.
  6. Męski Różaniec w piątek o godz. 1900 w kościele.
  7. Decyzją ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego z dniem 25 sierpnia b.r. ks. Piotr zakończy posługę w naszej parafii i rozpocznie dalszą posługę w parafii św. Józefa Robotnika w Nowej Soli.Msza św. dziękczynna za posługę i otrzymane łaski w czasie pobytu ks. Piotra w naszej parafii w przyszłą niedzielę o godz. 1230. Będzie to jednocześnie okazja do wyrażenia wdzięczności naszej zakrystiance s. Mironie, która także kończy posługę w naszej parafii.
  8. Przypominamy o trosce rodziców, by w czasie wakacji dzieci miały możliwość uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii oraz o tym, że w obiektach sakralnych obowiązuje strój bardziej godny, niż swobodny.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.