21 SIERPNIA 2022 R. XXI Niedziela Zwykła

XXI Niedziela Zwykła  21.08.2022 r.

– w poniedziałek – wspomnienie NMP Królowej,

– w środę – święto św. Bartłomieja Ap.,

– w piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej,

– w sobotę – wspomnienie św. Moniki.

1. Decyzją ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego z dniem 25 sierpnia b.r. ks. Piotr zakończy posługę w naszej parafii i rozpocznie dalszą posługę w parafii św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli.Msza św. dziękczynna za posługę i otrzymane łaski w czasie pobytu ks. Piotra w naszej parafii dziś o godz. 1230. Będzie to jednocześnie okazja do wyrażenia wdzięczności naszej zakrystiance s. Mironie, która także kończy posługę w naszej parafii.
  2. Posługę w naszej parafii kończą także ks. Tomasz Dragańczuk i s. Berchmansa, którym życzymy wszelkich potrzebnych łask i opieki naszej patronki Maryi w każdym dniu ich dalszej posługi w nowych placówkach.
  3. W poniedziałek Międzynarodowy Dzień Upamiętniający Ofiary Aktów Przemocy ze względu na Religię lub Wyznanie.
  4. W piątkową uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.