15 LISTOPADA 2020 R. XXXIII Niedziela Zwykła

– we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej,

– w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,

– w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,

– w sobotę – Ofiarowanie NMP.

1. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 1745. Odatowane kartki są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Można je składać na tacę lub zostawiać w zakrystii.
  2. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego za jedną duszę czyśćcową każdego dnia w tym roku została rozszerzona z oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych na cały miesiąc listopad. Warunki uzyskania odpustu: spowiedź, Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego, nawiedzenie kościoła lub cmentarza i modlitwa za zmarłych.
  3. Spotkanie formacyjne dla mężczyzn połączone z modlitwą różańcową w czwartek o godz. 1900 w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Taca przeznaczona na seminarium duchowne.                                                                                                                                                                                        To także święto patronalne Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta w intencji Wspólnoty o godz. 930.
  5. Parafialna Caritas zwraca się z prośbą o męską odzież i obuwie zimowe, które zostaną przekazane osobom bezdomnym i potrzebującym.
  6. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła. Jest też kilka numerów Promyczka Dobra.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.