18 LIPCA 2021 R. XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

– czwartek – święto św. Marii Magdaleny

– piątek – święto św. Brygidy – patronki Europy

– sobota – wspomnienie św. Kingi

1. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Po każdej Mszy świętej akt zawierzenia kierowców i błogosławieństwo pojazdów.
  2. Męski różaniec w poniedziałek o godz. 19 przy kapliczce Matki Bożej.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. a w niedzielę do godz. 16.00.
  4. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Msza św.
  5. 41 . Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Wszystko postawiłem na Maryję” 2 -12 sierpnia. Zapisy przez internet lub w zakrystii. W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie przedpielgrzymkowe. Jest możliwość pielgrzymowania duchowego i materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma w zakrystii.
  6. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii rozprowadzane są promyczki dobra dla dzieci.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  8. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu oraz obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii także w okresie wakacyjnym.
  9. Z przepisów sanitarnych, które obowiązują w świątyniach: maseczki oraz 70% zajętych ogólnej liczby miejsc.