18 września 2022 r. XXV Niedziela Zwykła

Głogów, 18 września 2022 r.

XXV Niedziela Zwykła

• wtorek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang, i Towarzyszy.
    • środa – święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
    • piątek – wspomnienie Św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  2. Dziś zbiórka do puszek na Uczelnie Katolickie.
  3. Msza św. dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania klasy VIII SP dzisiaj o godz. 18:30. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  4. Wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami Bł. Jerzego Popiełuszki w poniedziałek po Mszy św. o godz. 9:00.
  5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek o godz. 20:00 w salce na plebanii.
  6. Spotkanie wspólnoty Rycerzy Kolumba w czwartek na Mszy św. wieczornej. Po Mszy spotkanie w salce na plebanii.
  7. Głogowskie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają w czwartek o godz. 18:00 do parafii Św. Klemensa w Głogowie na uwielbienie, Mszę św., oraz adorację z modlitwą o uzdrowienie. Informacje podane są również na plakatach w przedsionku kościoła.
  8. Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek, po wieczornej Mszy św. o godz. 19:00 w salce nr 3.
  9. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę w salce nr 3: Kandydaci o godz. 9:30 , Ministranci o godz. 10:00 , Lektorzy o godz. 10:30 .
  10. Zapraszamy nowe, chętne osoby pragnące włączenia się w spotkania grup formacyjnych w naszej parafii.
  11. „W obliczu ogromu zła szerzącego się globalnie oraz widma grożącej wojny zapraszamy wszystkich, którym los naszego Narodu nie jest obojętny na Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski”, która odbędzie się w Krzepowie, w Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rozpoczęcie w sobotę 24 września o godz. 21 00 Apelem Jasnogórskim, Msza św. o północy, zakończenie o godz. 3:00 w nocy.
  12. XXXVIII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę odbędzie się 24-25 września. Szczegóły podane są na plakatach wywieszonych w przedsionku kościoła.
  13. Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa zaprasza na kiermasz książek „POMOC RODAKOM NA KRESACH” w przyszłą niedzielę 25 września w godz. od 8:00 do 14:00. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc rzeczową i finansową Rodakom na Kresach.
  14. Msza św. dla uczniów klas VII SP, którzy chcą rozpocząć przygotowania do bierzmowania i ich rodziców w niedzielę 25 września o godz. 18:30 . Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.
  15. Wspólnota neokatechumenalna zaprasza osoby dorosłe, młodzież, samotnych na katechezy, które będą odbywały się w poniedziałki i piątki. Rozpoczęcie od 26 września (poniedziałek) po Mszy św. wieczornej w kościele.
  16. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się 1 października w pierwszą sobotę miesiąca. Koszt wyjazdu 50zł., zapisy w zakrystii, wyjazd o godz. 7:30 z placu przy kościele.
  17. Zapraszamy na drogę 33-dniowego Doskonałego Nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny według Traktatu Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Rozpoczęcie 5 listopada przy parafii p.w. Św. Mikołaja w Głogowie. Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu dostępnym w zakrystii lub na plakatach. Telefon: +48 721-043-408.
  18. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  19. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.