22 SIERPNIA 2021 R. XXI Niedziela Zwykła

– we wtorek – święto św. Bartłomieja Ap.,

– w czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej,

– w piątek – wspomnienie św. Moniki,

– w sobotę – wspomnienie św. Augustyna.

1. Wyjazdowe spotkanie po pielgrzymce rowerowej w sobotę 28 sierpnia. Uczestnicy wyruszą o godz. 900 z placu przy kościele w kierunku Grodowca. Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy pielgrzymowali w tym i poprzednich latach.
  2. Zachęcamy do oglądania wystawy poświęconej słudze Bożemu Stefanowi kard. Wyszyńskiemu i św. Janowi Pawłowi II. W nawiązaniu do wystawy w niedzielę 29 sierpnia o godz. 1600 odbędzie się koncert zespołu Lumen p.t. „Wszystko postawiłem na Maryję”. Zespół będzie także uczestniczył z oprawą muzyczną w Eucharystii o godz. 1230.
  3. Pielgrzymka mężczyzn na  V Oblężenie Jasnej Góry, w dniu 18 września br.  organizowana jest z parafii św. Klemensa w Głogowie. Wyjazd o godz. 700, powrót po Apelu Jasnogórskim.Zachęcamy do zapisywania dzieci do Katolickiego Przedszkola: „Boży Domek” (z możliwością uzyskania dofinansowania). Kontakt przez stronę internetową: www.bozydomek.pl
  4. VI Kongres Nowej Ewangelizacji odbędzie się w Łodzi w dniach 9-11 września 2021 r. pod hasłem „Miasto – rewitalizacja”. Program i informacja o zapisach w gablotkach.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.