23 STYCZNIA 2022 R. III Niedziela Zwykła

III Niedziela Zwykła 23.01.2022 r.

• dziś Niedziela Słowa Bożego,
    • w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka Salezego,
    • we wtorek – święto Nawrócenia Świętego Pawła,
    • w środę – wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa,
    • w piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu.
  2. Koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi młodzieżowej „Gwiazdy Niebios” dziś po Mszy św. o godz. 1600.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, których przygotowywał ks. Adam (wszystkie grupy) w poniedziałek po Mszy św. o godz. 1830 w kościele.
  4. Spotkania osób zawierzonych Matce Bożej w środę o godz. 1745 w kościele.
  5. W przyszłą niedzielę liturgię ubogacać będzie zespół śpiewaczy „Zbrucz” z Tarnopola.
  6. Spotkanie kolędowe dla mężczyzn w parafii św. Klemensa w przyszłą niedzielę o godz. 1530. W programie: konferencja z ks. dr Andrzejem Pasiem, Msza św. pod przewodnictwem bp. Tadeusza Lityńskiego, telekonferencja z prof. Przemysławem Czarnkiem, omówienie propozycji wspólnych działań w bieżącym roku.
  7. Koncert kolęd „Zaśpiewam Jezuskowi” w wykonaniu chóru Beati Cantores 2 lutego o godz. 1900 w naszym kościele. Koncert będzie akcją „Dar Serca” na wyposażenie głogowskiego hospicjum.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.