3 PAŹDZIERNIKA 2021 R. XXVII Niedziela Zwykła

XXVII Niedziela Zwykła 3.10.2021 r.

– w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;

– we wtorek – wspomnienie św. s. Faustyny Kowalskiej,

– w czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej,

– w piątek – rocznica poświecenia naszego kościoła.

1. Dziś w parafii przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii św. – w czasie Mszy św. o godz. 1600.
  2. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 1700, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1745.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Piotra w poniedziałek o godz. 1900 w kościele.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z I gr. ks. Adama w poniedziałek o godz. 1900 w salce na plebanii, z II grupy ks. Adama w piątek o godz. 1700 także w salce na plebanii.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ z miasta Głogowa w czwartek od godz. 1400 do godz. 1700 w naszym kościele.
  6. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 1700 w salce nr 4. Różaniec w intencji powołań i za już powołanych o godz. 1745 w kościele.
  7. Procesja Różańcowa we wspomnienie MB Różańcowej w tym roku rozpocznie się w Mszą św. w parafii św. Klemensa o godz. 1830 i po Eucharystii wyruszy, ulicami Lipową i Okrężną, do parafii św. Wawrzyńca na Brzostowie.
  8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zostanie przeprowadzona przy wyjściach z kościoła.
  9. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. w najbliższą niedzielę o godz. 1600.
  10. Msza św. dla młodzieży z udziałem zespołu i słowem do młodych w przyszłą niedzielę o godz. 1830. Po Mszy spotkanie i poczęstunek w salce na plebanii.
  11. Czuwanie Fatimskie w Grodowcu, kończące 25 rok czuwań – w środę 13 października. Nasza parafia będzie przewodniczyć tej modlitwie. Osoby, który chciałyby udać się do Grodowca autokarem, mogą się zgłaszać w zakrystii. Koszt 10 zł.
  12. Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie w czwartek 14 października o godz. 1830 w parafii św. Klemensa w Głogowie.
  13. Parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Górnego Śląska w terminie 15-17 października.Koszt 450 zł.  Więcej informacji w zakrystii i u ks. Piotra. Przy zapisie wpłata zaliczki w kwocie 200 zł. Wpłata drugiej części do 12 października. Są jeszcze wolne miejsca. Zainteresowane osoby mogą się zgłaszać do wtorku.
  14. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się 17 października Mszą św. o godz. 1600. Po Eucharystii konferencja w salce nr 4.
  15. Rekolekcje „Oddanie 33” rozpoczną się w parafii św. Mikołaja w Głogowie od 5 listopada b.r. Więcej informacji na plakatach przy wyjściach z kościoła.
  16. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  18. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.