5.09.2022 r. XXIII Niedziela Zwykła

XXIII Niedziela Zwykła – 5.09.2022 r.

– czwartek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
    – piątek – Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim.
  2. Od dziś nie ma Mszy o 21:00, jest opdrawiana Msza św. o 16:00.
  3. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion w czwartek podczas każdej Mszy św.
  4. Piesza Pielgrzymka Ziemi Głogowskiej do Grodowca w sobotę 10 września. Wyjście pielgrzymów z placu przy naszym kościele o godz. 6:30. Msza św. w Grodowcu o godz. 13:00. Po zakończonych uroczystościach będzie możliwość powrotu autokarem. Zachęcamy do licznego pielgrzymowania wraz z całymi rodzinami.
  5. X Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza w sobotę 10 września. Zapisy do wtorku w Parafii św. Klemensa. Wyjazd o godz. 8:00 przy klasztorze. Koszt 50zł.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Pamiętajmy o modlitwie w intencjach dzieci i młodzieży.
  7. Spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej w środę po wieczornej Mszy Św. Na spotkanie rady zapraszamy duszpasterzy, katechetów oraz liderów wspólnot i grup parafialnych.
  8. Pierwsze, po wakacjach, spotkanie formacyjne Odnowy w Duchu Świętym w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  9. Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
  10. Spotkanie scholii dziecięcej w piątek o godz. 16:00 w salce nr 3. Zapraszamy dziewczynki, które śpiewały oraz te, które chciałyby dołączyć do scholii.
  11. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza (kandydaci, ministranci oraz lektorzy) w sobotę o godz. 17:00 w salce ministranckiej.
  12. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę 11 września o godz. 16:00.
  13. Kurs przedmałżeński w parafii p.w. św. Mikołaja rozpocznie się w niedzielę 18 września o godz. 18:00.
  14. W naszej parafii kurs przedmałżeński rozpocznie się od 16 października.
  15. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  16. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Intencje modlitewne – wrzesień 2022  Intencja papieska:

O zniesienie kary śmierci

Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

Intencja parafialna:

Módlmy się o chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży.