5 LIPCA 2020 R. XIV Niedziela Zwykła

XIV Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;

– w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli;

– w sobotę – święto św. Benedykta – Patrona Europy.

1. Dziś w parafii grupa dzieci w czasie Mszy św. o godz. 1400 przystąpi do I Komunii św.Pozostałe dzieci przystąpią do I Komunii św. 4 października.
  2. Różaniec do Siedmiu Boleści MB od lipca w każdy wtorek o godz. 1745.
  3. Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800.
  4. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Msze św. w tygodniu w naszej parafii są o godz. 700 i 1830. W piątki dodatkowa Msza o godz. 1500.
  5. Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na studia podyplomowe. Szczegółowe informacje w gablotkach.
  6. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia. Rozpoczynającym urlop życzymy udanego wypoczynku i przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu.