XV Niedziela Zwykła 16 lipca 2023 r.

Głogów, 16 lipca 2023 r.

XV Niedziela Zwykła

• sobota – święto Św. Marii Magdaleny.
  2. Dziękujemy P. Marcinowi Malakowi oraz współorganizatorom za zorganizowanie Pielgrzymki Rowerowej z Głogowa na Jasną Górę. Serdeczne Bóg zapłać składamy pielgrzymom za pamięć w modlitwie.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 i trwa do wieczornej Mszy św., a w niedziele do godz. 16:00.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Zachęcamy do włączenia się w akcję: „1 grosz za 1 szczęśliwie przejechany kilometr”. W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek przed kościołem na działalność MIVA Polska z przeznaczeniem na pojazdy dla misjonarzy i misjonarek. Szczegóły podane są na plakatach.
  5. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów we wspomnienie św. Krzysztofa (we wtorek 25 lipca br.) po Mszach św. o godz. 7:00 i 18:30 na parkingu przy głównym wejściu do kościoła.
  6. W dniach od 2 do 12 sierpnia odbędzie się 43 Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem: „Trwajmy w Kościele”. Koszt pielgrzymki 330zł. Informacje o zapisach podane są na plakatach i stronach internetowych pielgrzymki. Osoby, które chciałyby się włączyć jako duchowi pielgrzymi, mogą zgłaszać się w zakrystii po odbiór karty Duchowego Pielgrzyma.
  7. Prasa katolicka oraz Książka s. Nulii „Cud kardynała Stefana Wyszyńskiego” do nabycia u s. Piusy. Cena książki 20zł.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom oraz wypoczywającym na wakacjach i urlopach składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.