XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 8.10.2023

Głogów, 8 października 2023 r.

XXVII Niedziela Zwykła

 1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia : w piątek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. 
 2. Dzisiaj przypada 23 rocznica konsekracji naszego kościoła. 
 3. Msza św. Dla rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentów spowiedzi i I Komunii św. dzisiaj o godz. 16.00. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych we wtorek SP 10 i SP 11, w środę SP 12.   
 4. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele: dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 17.45. 
 5. Spotkanie scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.00. Zapraszamy chętne dzieci do włączenia się w śpiew.
 6. W piątek 13 października czuwanie fatimskie w Grodowcu. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Nasza parafia będzie przewodniczyć tej uroczystości. 
 7. Dzień Edukacji Narodowej w sobotę. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach oświaty. 
 8. Spotkanie dla kandydatów, którzy przyjmą sakrament bierzmowania 24 października, odbędzie się w następną niedzielę 15 października. Rozpoczniemy od mszy św. o godzinie 18.30, po niej spotkanie.  
 9. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się dzisiaj mszą o godz. 18.30. Po Eucharystii konferencja w salce nr 4. Kolejne spotkania od poniedziałku również w salce nr 4.
 10. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski oraz kolejną rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. Podczas mszy i różańca będziemy się modlić o wierność dziedzictwu, które przekazał nam św. Jan Paweł II. Dziś zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. 
 11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta. 
 12. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia. 

                                                                           

                                                                                                                         Proboszcz, ks. Witold Pietsch