XXXII Niedziala Zwykła 10.11.2019 r.

XXXII niedziela zwykła

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia i nabożeństwa:
    • w poniedziałek– wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa;
    • we wtorek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;
    • w środę – święto świętych Męczenników Międzyrzeckich;
    • w piątek – możliwość oddania czci relikwiom św. Faustyny po Mszy św. o godz. 15:00 ;
    • nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 17:45.
  2. Dziś, z okazji 10 rocznicy powstania Apostolstwa Dobrej Śmierci w naszej parafii gościmy o. Górnika.
  3. Narodowe Święto Niepodległości w poniedziałek. Msza św. za Ojczyznę o godz. 9 00 , pozostałe Msze św. o godz. 7:00 i 18:30. To także dzień imienin ks. Marcina. Msza święta w jego intencji o godz. 7 00 . Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  4. Koncert zespołu Maleo Reggae Rockers w poniedziałek o 17:30 przy kościele w Jerzmanowej. Wstęp wolny.
  5. Bierzmowani (chłopcy) z grupy ks. Marcina mają spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej w salce nr 3.
  6. Adoracja ,,24 godziny dla Pana” rozpocznie się w piątek Mszą świętą o godz. 7:00 . Zapraszamy do włączenia się we wspólną modlitwę, szczególnie w godzinach nocnych.
  7. Msza św. dla dzieci I-komunijnych i ich rodziców za tydzień w niedzielę o godz. 16:00.
  8. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały odatowane kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypisywanie. Wypełnione karty można składać na tacę.
  9. Zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w potrzebie dziś po Mszach świętych.
  10. Prasa katolicka do nabycia u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  11. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii oraz Kuchni br. Alberta.
  12. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.